З 19 по 21 квітня 2017 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія», у якому брала участь студентка 2-го курсу факультету менеджменту ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Челомбітько Марія Вадимівна за підготовки викладачів кафедри філософії і політології.

Усього до Умані з’їхалися понад 60 учасників з 37 вищих навчальних закладів України. Олімпіада передбачала два тури. На першому етапі першого туру необхідно було вирішити завдання проблемного та творчого характеру, а на другому, теоретичному етапі пройти тестування. Другий тур олімпіади – дослідницький, на якому відбувався публічний захист наукових робіт.

За результатами інтелектуальних змагань Челомбітько Марія Вадимівна отримала диплом ІІ ступеня, увійшовши в п’ятірку кращих студентів України – знавців політології. Крім того, за підсумками другого етапу першого туру Челомбітько Марія Вадимівна отримала грамоту журі «Знавець теорії політичної науки».

Перебування в Умані запам’ятається учасникам не тільки складною боротьбою, а й неповторною атмосферою мальовничої Умані, відвідуванням квітучого Софіївського дендропарку, яскравим спілкуванням, новими знайомствами.

Вітаємо Челомбітько Марію Вадимівну, а також викладачів кафедри філософії і політології з блискучою перемогою та зичимо подальших успіхів!

общая3

facebook  instagram