Головне фото19 квітня 2017 року викладачі кафедри економічної теорії доцент Федотова Ю.В. і асистент Вороніна О.О. в рамках плану проведення профорієнтаційної роботи відвідали Харківський патентно-компʼютерний коледж і зустрілися з керівництвом Відділення електронно-обчислювальних машин.

Фото 2Викладачі поспілкувалися зі студентами випускового четвертого курсу спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» та зав. відділенням Пархоменко С.О. Студенти отримали розгорнуту інформацію про Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, його факультети та спеціальності.

Колектив кафедри Економічної теорії оголошує подяку Світлані Олексіївні Пархоменко та Інні Володимирівні Воржеіновій за теплий прийом і дружню атмосферу.

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed