1 18 0414 квітня 2017 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» за підтримкою Ради молодих вчених та Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області (регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації Український союз промисловців і підприємців) відбулося засідання круглого столу «Інновації: бізнес і наука».

2 18 04Основна мета заходу – налагодження прямого діалогу між молодими вченими, які мають високий потенціал розвитку нових технологій, і експертами-практиками, які бачать максимальну корисність і доцільність розвитку та впровадження інновацій на підприємствах своєї сфери.

Від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова участь в заході прийняла директор Бізнес-інкубатору, к.е.н., асистент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Рудаченко О.О.

MOiN Ukrayni gerb Ed