8 квітня 2017 року за підтримки ректора професора Бабаєва В.М. Департамент освіти Харківської міської ради провів на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова ІІ міський науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності» для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

Другий рік поспіль конкурс проводиться кафедрою «Охорона праці та безпеки життєдіяльності» за сприяння Центру довузівської підготовки Університету в рамках реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки, яка затверджена наказом Президента України.

Метою проведення конкурсу є активізація інтересу учнів до питань безпеки життєдіяльності, дій у надзвичайних ситуаціях, надання першої домедичної допомоги у екстрених випадках, а також ознайомлення майбутніх абітурієнтів із Університетом та кафедрою «Охорона праці та безпека життєдіяльності».

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам нових досягнень!

MOiN Ukrayni gerb Ed