airЗ 03.04 по 08.04.2017 на кафедрі Менеджменту і адміністрування Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова проходить «Тиждень кафедри». В програмі заходу заплановані і проводяться екскурсії, майстер-класи, конференції, тренінги та інші заходи, що направлені на інформування студентів та абітурієнтів з можливостями, що їм дає випускова кафедра Менеджменту і адміністрування.

Студенти-менеджери цього тижня вже завітали до Міжнародного аеропорту Харків та єдиного у місті п’ятизіркового готелю Premier palace hotel Kharkiv. Там вони мали змогу на власні очі побачити внутрішню організацію управління підприємствами, відвідали адміністративні приміщення та мали змогу долучитися до роботи одних з найбільш успішних підприємств нашого міста.

Palace

Крім того, 7 квітня 2017 року о 16.00 в аудиторії 609 БМК відбудеться майстер-клас для майбутніх управлінців "Лідерство = ефективний менеджмент?", який проведе доцент кафедри, к.т.н., директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ ім. О. М. Бекетова – Мельман В. О.

Кафедра менеджменту і адміністрування підготувала ще багато цікавого для майбутніх менеджерів і фахівців в публічного управління і адміністрування, а отже, чекаємо на Вас на Дні відкритих дверей кафедри МіА 8 квітня 2017 року о 10.30 в аудиторії 609, корпус БМК ХНУМГ ім. О. М. Бекетова!

MOiN Ukrayni gerb Ed