Викладачі кафедри міського будівництва Черноносова Т.О., Мороз Н.В., Панкеєва А.М. провели виїзне заняття «Школи розвитку «Discovery of city» в Пісочинському колегіумі Харківського району.

В рамках заняття провели майстер-класи «Місто майбутнього», «Невідомі відомі шляхи» для учнів 8-9 класів. Презентували смотр-конкурс дитячих, наукових, творчих робіт і проектів «Discovery of city», який проводить кафедра міського будівництва.

А також, провели профорієнтаційну роботу серед учнів 8-11 класів і запросили їх на День відчинених дверей, який відбудеться 8.04.17 р. в Університеті. Досягли домовленості з керівництвом і вчителями колегіуму щодо сумісного виконання конкурсних робіт для Малої академії наук та їх рецензування.

Банер виборів

BOS банер