Фото 129 березня 2017 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл, підсумкова прес-конференція та вручення сертифікатів студентам проекту «Консорціум молодих психологів Харківщини», який реалізувався громадською спілкою «Харківський університетський консорціум» за підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та за сприяння Харківської обласної державної адміністрації.

В проекті «Консорціум молодих психологів Харківщини» в якості тренера-психолога взяла активну участь доцент кафедри менеджменту і адміністрування, практичний психолог Мельман Вікторія Олександрівна.

Даний проект має важливе соціальне значення для Харківського регіону, де сконцентрована велика кількість громадян, що опинилися в тяжких життєвих умовах, пов’язаних з проведенням АТО та потребують фахової психосоціальної підтримки.

фото 2фото 3

За час реалізації проекту «Консорціум молодих психологів Харківщини» створено об’єднуючу професійну платформу досвідчених та молодих психологів, з метою професійного розвитку та подальшого надання якісних соціально-психологічних послуг ВПО, ветеранам та бійцям АТО та членам їх родин, а також приймаючим громадам. До цієї платформи долучено 120 студентів-психологів (ХНУ ім. В.Н. Каразіна, НПУ ім. Г. С. Сковороди, НУЦЗ України, ХНУВС), які під час участі у тренінговій програмі, що складається з п’яти модулів, опанували компетенції, важливі для надання психологічної допомоги та провели заняття для дітей в ГО «Станції Харків», у «Модульному містечку» для ВПО, а також взяли участь у Всеукраїнському проекті для родин захисників України «Родинне коло».

фото 4Перспективні напрями розвитку проекту «Консорціум молодих психологів Харківщини» полягають в подальшому навчанні студентів-психологів, проведенні ними тренінгів і семінарів для ВПО, фахівців соціальних служб та державних службовців на базі лабораторії «Психосоціального діалогу», а також у громадських організаціях та закладах освіти під супервізією досвідчених фахівців.

Подробиці за посиланнями:

bannerPodkusry