олимпиада математика2

Основними завданнями ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ХНУМГ з МАТЕМАТИКИ є виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитих учнів.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2017 році.

Олімпіада проводяться у два тури:

• Перший тур — дистанційний, проводиться у період з 20 березня 2017 року по 18 квітня 2017 року.

• Другий тур — очний, проводиться 22 квітня 2017 року в Університеті.

Для участі у І-му турі (дистанційному) учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті Університету за адресою: https://goo.gl/51zCEV

Зареєстровані учасники та слухачі підготовчих курсів (логін та пароль – номер контактного телефону) відкривають «Всеукраїнська олімпіада з математики» за адресою http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=692 , кодове слово filial і приступають безпосередньо до тестування.

Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ІІ-й тур (очний) проходить в Університеті.

До участі у ІІ-му турі допускаються учасники, які набрали у І-му турі не менше 75 балів за 100-бальною шкалою.

Завдання ІІ-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів.

На розв’язання завдань другого туру відводиться 1,5 години часу.

Учасникам ІІ-го туру Олімпіади, які набрали відповідні бали, при розрахунку конкурсного бала нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з математики в обсязі до 20 балів.

Довідки за телефонами: (057) 707-31-30 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Магистратура2017

Стань будівельником

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет

Анонси подій