24 січня 2013 року студенти І-го курсу факультету економіки та підприємництва у рамках ініційованих кафедрою правового забезпечення господарської діяльності заходів з правового виховання молоді відвідали музей історії міліції Харкова.

01 008502 0087

Високий професіоналізм екскурсовода у поєднанні з багатством експозиції музею сприяли поглибленню знань відвідувачів щодо витоків харківської міліції, існуючих традицій забезпечення охорони громадського порядку та протидії злочинності.

Аналіз найважливіших етапів розвитку органів внутрішніх справ нашого регіону засвідчив, що працівники міліції завжди демонстрували звитягу у протистоянні зі злочинним світом, постійно залишаючись на сторожі інтересів людини та суспільства.

Водночас міліціонери завжди прагнули бути надійними помічниками і порадниками усім людям, які потребували допомоги як в усуненні реальних загроз для їхнього блага, так й при вирішенні повсякденних проблем. Особливу увагу було приділено сьогоденню харківської міліції, яка стрімко трансформується у відомство європейського зразка, націлене на забезпечення належних умов для безперешкодної реалізації прав і свобод людини та громадянина.

03 007904 008105 0083

Подібні заходи об’єктивно сприяють підвищенню правової культури студентської молоді та забезпечують налагодження партнерської взаємодії міліції та населення.

MOiN Ukrayni gerb Ed