1 1Студентка 4 курсу напряму підготовки "Гідротехніка (водні ресурси)" Марія Перепелиця успішно виступила на підсумковій науково-практичній конференції в рамках участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природних, технічних і гуманітарних наук.

Тема роботи – «Визначення антропогенного впливу на стан річок Хубель ї Віпава (Словенія) та Сіверський Донець (Україна) за фізико-хімічним аналізом та біомоніторингом», керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод К.Б.Сорокіна.

2 1

У своїй роботі Марія Перепелиця представила результати власних досліджень якості води у водних джерелах, проведених під час стажування в Словенії.

За участь в конкурсі Марія була відзначена дипломом переможця ІІ ступеня в галузі «Будівництво та архітектура». Вітаємо і бажаємо успіхів в навчанні та подальшій науковій діяльності!

MOiN Ukrayni gerb Ed