фото 215 березня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради відбувся круглий стіл «Управління проектами сталого розвитку міст», в ході якого слухачі школи розвитку «Мер міста» презентували ідеї проектів міського розвитку експертам – провідним викладачам Університету.

фото 1Для учнів університетської школи розвитку «Мер міста» розробка проектів – інноваційна діяльність, консультації викладачів є цінними і важливими для подальшого успішного розвитку. Власні проекти слухачі представили для обговорення, отримання рекомендацій, подальшого розвитку і впровадження, а також участі і фінальному конкурсі.

фото 3Пропозиції, коментарі, рекомендації до проектів учнівській молоді надали: к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Єсіна В.О.; старший викладач кафедри інженерної екології міст Телюра Н.О.; к.е.н., доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту Карпушенко М.Ю.; к.е.н., доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мущінська Н.Ю.; асистент кафедри менеджменту та адміністрування Браташ М.А.; к.е.н., доцент кафедри транспортних систем і логістики Пруненко Д.О.; старший викладач кафедри туризму і готельного господарства Угоднікова О.І.; старший викладач кафедри містобудування Вітченко Д.М.; асистент кафедри систем електроспоживання та електропостачання міст Карюк А.О.

На етапі розробки проектів учасники школи «Мер міста» мають можливість консультуватися з провідними викладачами Університету, які стали кураторами проектів за обраними напрямками.

Школа розвитку «Мер міста» продовжує свою роботу. Чергова зустріч учнів з кураторами проектів пройде в форматі заключної конференції «Сталий розвиток міст за участю дітей та молоді» 12 квітня 2017 року о 16-00.

Чекаємо на вас, майбутні мери великих і малих міст!

дод 08 04 2017 баннер1

prof mecht 08.04.17