IMG 004016 березня 2017 року  в Палаці дітей та юнацтва м. Києва відбулась визначна й урочиста подія освітньої галузі України – відкриття VIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та V міжнародної виставки освіти за кордоном „World Edu”, організатором яких є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

Перед початком урочистої частини художні колективи Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди створювали святковий настрій. У залі панувала тепла, затишна атмосфера, а кожен колектив, що виходив на сцену, зустрічали й проводжали бурхливими оплесками.

IMG 0045

Організаторів, учасників і гостей з відкриттям VIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» привітали листами голова Верховної Ради України Парубій А. В., Міністр освіти і науки України Гриневич Л. М., найщиріші побажання виголосили: президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України та НАПН України Василь Кремень; Народний депутат України, академік Національної академії педагогічних наук України Курило В. С.; директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько; виконавчий директор освітянських заходів Віталій Сокол.

WIN 20170316Під час проведення VIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та V міжнародної виставки освіти за кордоном „World Edu” експозицію Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова представляли директор навчально-наукового інституту підготовки кадрів вищої кваліфікації Харченко В.Ф., професор кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, к. т. н. Пан М. П., співробітники Університету: Холодна Н. В. та доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, к. е. н. Гончарова З. В.

Наша експозиція була представлена банерами підрозділів Університету, макетами факультету «Архітектура, дизайн та образотворче мистецтво» (макет архітектурно-художньої майстерні «ARTHOUSE» і макети «житлових груп»), які утопали в зелені і квітах від Житлово-комунального коледжу ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Експозиція Університету не залишила байдужим жодного відвідувача виставки, а маленькі відвідувачі, як майбутні юні абітурієнти, в ігровій формі надавали пропозиції: «Як мають виглядати міста майбутнього (житлові райони міст)».

Представники Університету приділяли увагу потенційним абітурієнтам та їхнім батькам, колишнім випускникам Університету, знайомили відвідувачів виставки з організацією навчального процесу, інформували про нові програми навчання, міжнародні проекти і програми, підготовчі університетські курси, можливості розвитку в рамках Університету і про його досягнення.

Наш Університет приймав активну участь не тільки у роботі виставки, представивши експозицію, але й у конкурсах, які було організовано в рамках виставки. На виставці відбулась церемонія нагородження навчальних закладів-переможців конкурсів.

IMG 0054IMG 0104У день урочистого відкриття наш Університет удостоєно Почесною нагородою рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі „Лідер наукової та науково-технічної діяльності”, а ректора Університету БАБАЄВА В. М.Почесним дипломом.

В тематичній номінації «Інновації в упровадженні в освітню практику системи дистанційного навчання» за інноваційну розробку «Упровадження Майкрософт Imagine Academy в освітню практику дистанційного навчання вищого навчального закладу» Університет нагороджено Золотою медаллю. Відповідно до рейтингу вищих навчальних закладів України за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus вручено сертифікат «Якості наукових публікацій».

Університет відзначено Почесним дипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

Вітаємо ректора ХНУМГ імені О. М. Бекетова Бабаєва В. М. та колектив Університету з визначними винагородами, бажаємо оптимізму, невичерпних творчих сил, натхнення й подальшого професійного зростання. Нехай успіх буде супутником у всіх починаннях колективу Університету, підкоренні нових вершин у навчанні, вихованні, управлінні та наукових дослідженнях.

дод 08 04 2017 баннер1

prof mecht 08.04.17