114 – 15 березня 2017 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами».

В олімпіаді брали участь 37 студентів з шістнадцяти  вищих навчальних закладів України. Журі, до складу якого увійшли провідні вчені України, високо оцінило знання учасників та визначило переможців.

2Церемонія нагородження переможців та учасників розпочалася з привітального слова Ректора Університету – Володимира Миколаєвича Бабаєва та урочистого присвоєння звання почесного професора Університету доктору технічних наук, професору, президенту української асоціації управління проектами «УКРНЕТ»  Бушуєву Сергію Дмитровичу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами» стали:

I місце – Крамник Світлана Ігорівна, студентка Київського національного університету будівництва і архітектури

ІI місце – Іванова Анна Сергіївна, студентка Університету економіки і права «КРОК»

ІІI місце – Коваль Валерія Сергіївна, студентка Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Зозуляк Ольга Василівна, студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Магистратура2017

Стань будівельником