турнир биология 6

Основними завданнями ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ХНУМГ з БІОЛОГІЇ є виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитих учнів.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2017 році.

Олімпіада проводяться у два тури:

• Перший тур — дистанційний, проводиться у період з 20 березня 2017 року по 03 квітня 2017 року.
  • Другий тур — очний, проводиться 22 квітня 2017 року в Університеті.

Для участі у І-му турі (дистанційному) учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті Університету за адресою https://goo.gl/D4EsMn

Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ІІ-й тур (очний) проходить в Університеті.

До участі у ІІ-му турі допускаються учасники, які набрали у І-му турі не менше 75 балів за 100-бальною шкалою.

Завдання ІІ-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів.

На розв’язання завдань другого туру відводиться 1,5 години часу.

Учасникам ІІ-го туру Олімпіади, які набрали відповідні бали, при розрахунку конкурсного бала нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з біології в обсязі до 20 балів.

Довідки за телефонами: (057) 707-33-31; (057) 707-33-64

дод 08 04 2017 баннер1