01В рамках профорієнтаційної роботи на спеціальності «Туризм» кафедрою туризму і готельного господарства ХНАМГ розроблена програма профорієнтаційної школи туризму, перше заняття в якій відбулося 19 січня.

02Згідно з розробленим планом на першому зянятті відбулося знайомство слухачів з завідувачем кафедри проф., д.е.н. Писаревським І.М., який привітав учнів та гостинно запросив їх до студентського братства ХНАМГ.

Вітальне слово та власні побажання присутнім абітурієнтам висловив і студент 5 курсу Оленко Кирил.

Куратор школи туризму доц., к.г.н. Поколодна М.М. презентувала абітурієнтам спеціальність «Туризм».

З презентації абітурієнти дізналися про особливості навчання на спеціальності, основний зміст теоретичного навчання, особливості практичної підготовки, умови вступу до ХНАМГ, про спортивні заходи та -дозвілля студентів академії.

05Перше заняття в школі туризму проходило по тематиці «Технологія роботи туристського підприємства» в цікавій ігровій формі провели ст. викл. кафедри Тонкошкур М.В. та доц. к.е.н. Влащенко Н.М.

З учнями школи була проведена ознайомлювальна екскурсія - знайомство з лабораторною базою спеціальності, в рамках якої школяри відвідали лабораторію ресторан, лабораторію «Інформаційних технологій в туризмі і готельному господарстві», лабораторію «Туристська фірма» та науково тренувальний центр «Готель Освіта».

06Презентацію в лабораторіїї провела ас. кафедри Сгеда І.В., яка ознайомила абтіурієнтів з оснащенням та призначенням лабораторії, та запросила абітурієнтів до участі у відповідному тематичному занятті в рамках роботи школи.

В лабораторії «Інформаційних технологій в туризмі і готельному господарстві» школярів зустрічав доц. каф., к.т.н., Погасій С.О.

07Він відповів на всі питання школярів з застосуванням інформаційних технологій, використовуючи корпоративну систему академії, репозиторій, матеріали центу дистанційного навчання. викладач стисло виствітлив застосування інформаійних технологій в сфері гостинності.

08Слухачі школи туризму ознайомилися і з номерним фондом науково тренувального центру «Готель Освіта», де студенти навчатимуться та проходитимуть практику.

Закінчилася екскурсія знайомством з лабораторією «Туристська фірма».

В ній студентів зустрічала ас. каф. Писарева І.В., яка розповіла школярам про завдання, які студенти виконують в лабораторії під час практичних занять в рамках вивчення дисциплін «Технологія туритської дільності», «Турагентська дільність», «Туроперейтинг», «Туристське країнознавство» та інші.

09По закінченню першого заняття всі школяри отримали програму роботу школи на майбутній період та запрошення щодо прийняття участі в її наступних заняттях.

Кафедра туризму і готельного господарства дякує всім учням, які відвідали перше заняття школи, а також запрошує до участі у роботі всіх бажаючих і нагадує що з планом роботи школи можна ознайомитися.

MOiN Ukrayni gerb Ed