Молоді архітектори підтверджують кваліфікацію

З 14.01.2013 року у Харківській Національній академії міського господарства на кафедрах Архітектурного і ландшафтного проектування та Архітектурного моніторингу міського середовища розпочали роботу Державні екзаменаційні комісії по захисту бакалаврських проектів.

1IMG 75952IMG 7606

У роботі ДЕКу прийняли участь ректор Академії проф. Бабаєв В.М. та голова ТОВ «Інститут Харківпроект» Спасов Ю.А., які усі захищені проекти відзначили, як такі, що талановито виконані на реальній основі і є необхідними для перспективних розробок окремих територій м. Харкова.

3IMG 76124IMG 7613

Архітектурно-містобудівне рішення по вул. Командарма Корка і Наталі Ужвій, які розроблені у проектах, виконані в межах договору про співробітництво між кафедрою Архітектурного моніторингу міського середовища та ТОВ «Інститут Харківпроект».

У цьому році кваліфікацію «Бакалавр архітектури» отримають 73 українських та 27 іноземних студентів. Практично усі випускники продовжать навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Спеціаліст», «Магістр».

Магістри мають можливість пройти підготовку за такими магістерськими програмами як: «Ландшафтна архітектура», «Реконструкція та реставрація архітектурних об’єктів», «Архітектурний дизайн міського середовища», «Архітектура житлових і громадських будівель».

5IMG 76146IMG 7665

MOiN Ukrayni gerb Ed