1В суботу 25.02.2017 в рамках святкування Масляної на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE» у рисувальній залі відбулося «Свято художнього образу», яке було проведено вперше за участі викладачів кафедри основ архітектурного проектування і рисунку, як модераторів свята та студентів-архітекторів різних курсів, як безпосередніх учасників, а також запрошених гостей – учнів школи-інтернат «Дивосвіт» (м. Люботин) в рамках проведення профорієнтаційної роботи кафедри ОАПіР.

Метою цього заходу було відтворення на собі найвідоміших персонажів з художніх та мультиплікаційних фільмів, виготовлення кулінарних блюд у вигляді архітектурних об’єктів та представлення їх по наступним номінаціям:

1. Індивідуальний художній образ;

2. Командний художній образ;

3. Кращий архітектор-кулінар 2017;

4. Конкурс «Фейс-арт».

2За підсумками проведення цього заходу були виявлені наступні переможці: – у першій номінації «Кращий індивідуальний художній образ» за підсумками журі, до складу якого входили ректор університету Бабаєв В.М. та декан факультету АДОМ Рищенко Т.Д. – 1-е та 2-е місця посіли студенти 2-го курсу груп АрхБС-2015-3 Аузяк Д. Д. з представленням класичного образу «Чарлі Чаплін» та студент групи АрхБС-2015-2 Сосницький Д.В. з представленням образу з кінофільму «Супермен».

3У другій номінації «Кращий командний образ», переможців якої обирали самі ж студенти оплесками та оваціями перемогу здобули: командний образ з кінофільму «Леон», який представляли студентка групи АрхБС-2015-2 Колибельникова Ю. В. та студент групи А-2014-3 Шуджаа Саід С.

4Третьою номінацією був відбір кращого кулінарного шедевру в образі архітектурного об’єкту методом проведення голосування під час свята.

5Найбільшу кількість прихильників здобув кулінарний витвір студентів 3-го курсу групи А-2014-4 Малік Н. О. та Литвин Л.А. в образі головної будівлі Харківщини «Держпрому».

Кульмінацією свята було проведення інтерактивного конкурсу «ФейсАрт», в якому взяли участь учні школи-інтернат «Дивосвіт» (м. Люботин) та за невеликий проміжок часу відтворили образи мультфільмів з ескізної замальовки. В цій номінації перемогу здобув образ «Пікачу».

MOiN Ukrayni gerb Ed