23 лютого Прем’єр-міністр України Гройсман Володимир Борисович відвідав Харківський національний університет міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова. На зустрічі також були присутні перший заступник міністра освіти і науки України Ковтунець В.В., голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О., голова Харківської обласної ради Чернов С.І. Гості ознайомилися з роботою колективу університету, який на сьогодні є найстарішим в Україні вищим навчальним закладом галузевого спрямування і готує фахівців всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів з комплексу спеціальностей і спеціалізацій для забезпечення життєдіяльності сучасних міст та їх подальшого сталого розвитку.

00рлоывЗа останні п’ять років було створено більш ніж 20 нових науково-дослідних центрів та лабораторій. Сьогодні колектив університету вибудовує потужну лабораторну базу, аналогів якої немає в Україні.

Гості відвідали інноваційні лабораторій: «Навчальна лабораторія видобутку і підготовки нафти і природного газу», «Навчальна лабораторія транспортування нафти і природного газу», лабораторія «науково-дослідний центр світлотехнічних вимірювань» та лабораторія «Світлового дизайну», які створені для більш ефективної підготовки студентів нових,нещодавно відкритих та актуальних спеціальностей, підготовка фахівців за якими проводиться лише у декількох вищих навчальних закладах України.

Прем’єр-міністр України відмітив, що університет оперативно реагує на сучасні потреби ринку праці в міському господарстві. Так дуже своєчасно для забезпечення діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) здійснюється підготовка голів міських об’єднань. З метою сприяння реалізації державного вектору з децентралізації діє освітньо-професійна програма підготовки магістрів «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами».

Під час візиту відбулася зустріч Прем’єр-міністра України зі студентами Харківського національного університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова. Володимир Борисович відповів на численні запитання студентів: про хід реформування національної економіки, системи соціального захисту, енергетичного сектора, розвиток інфраструктури, децентралізацію, роботу антикорупційних органів та про плани уряду щодо реформування вищої освіти.

VstupINFO

Баннер вступосвіта