23 лютого Прем’єр-міністр України Гройсман Володимир Борисович відвідав Харківський національний університет міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова. На зустрічі також були присутні перший заступник міністра освіти і науки України Ковтунець В.В., голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О., голова Харківської обласної ради Чернов С.І. Гості ознайомилися з роботою колективу університету, який на сьогодні є найстарішим в Україні вищим навчальним закладом галузевого спрямування і готує фахівців всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів з комплексу спеціальностей і спеціалізацій для забезпечення життєдіяльності сучасних міст та їх подальшого сталого розвитку.

00рлоывЗа останні п’ять років було створено більш ніж 20 нових науково-дослідних центрів та лабораторій. Сьогодні колектив університету вибудовує потужну лабораторну базу, аналогів якої немає в Україні.

Гості відвідали інноваційні лабораторій: «Навчальна лабораторія видобутку і підготовки нафти і природного газу», «Навчальна лабораторія транспортування нафти і природного газу», лабораторія «науково-дослідний центр світлотехнічних вимірювань» та лабораторія «Світлового дизайну», які створені для більш ефективної підготовки студентів нових,нещодавно відкритих та актуальних спеціальностей, підготовка фахівців за якими проводиться лише у декількох вищих навчальних закладах України.

Прем’єр-міністр України відмітив, що університет оперативно реагує на сучасні потреби ринку праці в міському господарстві. Так дуже своєчасно для забезпечення діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) здійснюється підготовка голів міських об’єднань. З метою сприяння реалізації державного вектору з децентралізації діє освітньо-професійна програма підготовки магістрів «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами».

Під час візиту відбулася зустріч Прем’єр-міністра України зі студентами Харківського національного університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова. Володимир Борисович відповів на численні запитання студентів: про хід реформування національної економіки, системи соціального захисту, енергетичного сектора, розвиток інфраструктури, децентралізацію, роботу антикорупційних органів та про плани уряду щодо реформування вищої освіти.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 204 гостей та користувачі відсутні