19 – 20 січня 2017 року доц. Задорожний К.М. в рамках профорієнтаційної роботи кафедри інженерної екології міст провів серію майстер-класів на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, як одного із провідних навчальних закладів України, діяльність якого спрямована на організацію післядипломної освіти педагогічних працівників у Полтавському регіоні. ПОІППО здійснює підвищення кваліфікації педагогічних працівників 769 загальноосвітніх, 541 дошкільних і 87 позашкільних закладів освіти Полтавської області.

В ході проведення майстер – класів Костянтин Миколайович Задорожний ознайомив учасників з напрямами та спеціальностями підготовки бакалаврів та магістрів Університету, а також запропонував взяти участь у освітньому проекті «Освітньо-екологічний центр «Екологічна освіта майбутнього»», який впроваджує кафедра ІЕМ.

Професійна допомога, доц. к.б.н. Задорожного К.М. під час проведення міського конкурсу «Учитель року – 2017» відмічена подякою Департаменту освіти Харківської міської ради за підписом Директор Департаменту освіти О.І. Деменко. Відзначено, що робота Костянтина Миколайовича Задорожного в складі журі сприяла об’єктивному оцінюванню учасників, створенню доброзичливої атмосфери під час проведення конкурсних випробувань та висловлено сподівання на подальшу плідну та результативну співпрацю на освітянській ниві.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018