Фото 1Новий Рік – одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують. Воно сповнене надіями на майбутнє. У новорічну ніч заведено загадувати бажання і заповітні мрії. Думається, що для іноземних громадян, слухачів підготовчого відділення нашого Університету, вже цього року деякі з омріяних бажань здійснились. Приїхавши на навчання до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, громадяни Марокко, Йорданії, Туреччини, Палестини, Лівану та інших країн почали великий шлях до здобуття вищої освіти в Україні. Тут вони отримують не тільки необхідні знання і кваліфікацію з обраної спеціальності, а й долучаються до культури і традицій українського народу, який гостинно вітає їх на своїй землі.

29 грудня деканат по роботі з іноземними студентами і викладачі кафедри української і російської мов як іноземних організували для слухачів підготовчого відділення новорічне свято. В організації свята також допоміг Студентський клуб Університету.

Декан по роботі з іноземними студентами щиро привітала усіх присутніх з новорічними святами і побажала у новому році успішного навчання і насиченого приємними подіями цікавого студентського життя.

Який же Новий Рік без Діда Мороза (Ахмад Абусерієх, Йорданія), Снігурки (Севар Альравашдех, Йорданія) і новорічної ялинки! Учасники концертної програми свята та глядачі радісно вітали цих казкових героїв.

Фото 2Фото 3

Ведучі концерту (викладач Л. В. Сергійчук, ст. викладач О. В. Грінченко, Хамза Тімумі (Марокко) під гучні оплески запрошували виступаючих на сцену. Контцерна програма включала в себе завзяті новорічні вірші, жартівливі пісні, різноманітні інтерактивні конкурси.

Фото 4Фото 5

Слухачів підготовчого відділення привітали українські студенти, учасники фольклорного колективу «Дана», а також лауреат міжнародних конкурсів студент 4 курсу Пена Худайкулієв (Турменістан).

Фото 6

На вулиці за вікном похмура холодна груднева погода, а у концерній залі Університету затишна, дружня атмосфера свята, посмішки, жарти. Саме так і треба зустрічати Новий Рік!

Фото 7Фото 8Фото 10Фото 11

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

pic 01

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 356 гостей та користувачі відсутні