01 1 Edited16 грудня 2016 року заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, випускник нашого Університету, зустрівся зі слухачами університетської школи розвитку «Мер міста», лідерами учнівського самоврядування Харківської області. Під час зустрічі учні презентували Михайлу Євгеновичу власні соціальні проекти, участь в міжнародних проектах, а також обговорювали актуальні питання інтеграції нашої держави у європейське суспільство.

Михайло Черняк подякував лідерам за небайдужість, активність, наполегливість. Підкреслив, що кожен проект повинен бути спрямований не тільки на їх власну самореалізацію, а також на реалізацію важливих для територіальної громади ініціатив.

Це була дуже змістовна і цікава зустріч, яка надала учням можливість обміну досвідом соціального проектування, обговорення актуальних напрямів реформ та отримання відповідей на власні запитання.

Чекаємо Вас наступного року на заняттях університетської школи розвитку «Мер міста». Попереду багато яскравих зустрічей і нових знань!

04 4 Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed