01 IMG 1593 EditedЗа підтримки Харківської обласної ради та департаменту науки і освіти Харківської міської ради 14 грудня 2016 року відбулася лекція «Державне і муніципальне управління», президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради, професора кафедри менеджменту і адміністрування Сергія Івановича Чернова для лідерів учнівського самоврядування в університетській школі розвитку «Мер міста». У лекції взяв участь ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, професор Володимир Миколайович Бабаєв.

Учні дізналися про основні програмні документи реформ, принципи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, фінансову децентралізацію, актуальні питання добровільного об’єднання територіальних громад та перспективні завдання реформ. Сергій Іванович також розповів слухачам про результати конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» та наголосив на важливості активної участі молоді в розробці проектів.

У підсумку лекції Сергій Іванович побажав учням успіхів, щастя, міцного здоров’я, навчання та щоденної роботи для власного розвитку.

02 IMG 1597 Edited03 IMG 1619 Edited

04 IMG 1638 Edited05 IMG 1643 Edited