17 грудня 2016 року відбулася чергова звітна профспілкова конференція студентів, у якій взяли участь 125 делегатів від профспілкових груп та запрошені гості, серед них ректор Володимир Миколайович Бабаєв. На конференції голова профкому та Ревізійної комісії звітували про свою роботу. Робота профкому була визнана задовільною, також делегати затвердили звіт Ревізійної комісії. Було презентовано «Стратегію розвитку Первинної профспілкової організації студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова до 2020 року». Делегати затвердили стратегію та визначили пріоритетні напрями розвитку профспілкової організації. Цей документ є унікальним, адже вперше в Україні у студентській профспілковій організації була розроблена стратегія розвитку. Керівниками функціональних напрямів стратегії були директори Департаментів профкому. Стратегія складається із блоків соціального захисту, працевлаштування, допомоги у відкритті власного бізнесу, івент-проектів, спорту, міжнародних та іміджевих проектів, житлово-побутової роботи, мотивації студентів до вступу та роботи у профспілці. Також, студентам були презентовані проекти змін до нарахування та виплати стипендій, що пропонуються Міністерством освіти і науки України. Побажаємо профспілковій команді подальших успіхів та ефективної роботи щодо захисту прав та інтересів студентів.

DSC 0234 Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed