01 101624 Edited10 грудня 2016 року на кафедрі Міського будівництва Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся День відкритих дверей.

У теплій, невимушеній атмосфері учням шкіл та технікумів викладачі кафедри і студенти 2-4 курсів презентували спеціальність «Міське будівництво та господарство», розповіли про особливості їх майбутньої професії.

З деякими нюансами навчання та майбутнього працевлаштування поділився запрошений на зустрів випускник кафедри 2015 року магістр Тигран Маргарян, який зараз займає посаду районного архітектора в Департаменті містобудування і архітектури м. Запоріжжя.

Майбутні абітурієнти познайомилися з правилами прийому, умовами навчання в Університеті за різними напрямками, в тому числі за напрямком «Будівництво та цивільна інженерія» професійне спрямування «Міське будівництво та господарство», про європейські стандарти навчання, диплом європейського зразка та можливість стажування за кордоном.

02 103630 Edited03 111055 Edited

Запрошуємо на навчання усіх бажаючих.

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ