29 листопада 2016 року у Житомирському державному технологічному університеті відбулося засідання Галузевої конкурсної комісії з проведення Другого етапу Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування». Загалом для участі у конкурсі були надіслані 153 дипломні роботи з 52 вищих навчальних закладів України.

На підставі відкритого обговорення та оцінювання дипломних робіт за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра конкурсна комісія прийняла рішення нагородити дипломом ІІІ ступеня Хникіну Анастасію Сергіївну (науковий керівник к.е.н., доцент Мізік Юлія Ігорівна), студентку кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018