DSC 5085У роботі ярмарку взяли участь відділи та центри ХНУМГ імені О.М. Бекетова та запрошені гості.

Студентам були презентовані можливості міжнародних стажувань, вивчення іноземних мов, працевлаштування, волонтерства, проводилися ділові ігри та психологічні тестування. Проект спрямований на підвищення поінформованості молоді щодо можливостей, які відкриває для них студентська столиця, адже активна життєва позиція є запорукою ефективного розвитку громадського суспільства.

Гостем «Beketov Expo 2016» став депутат Верховної Ради України В.В. Писаренко, який відкрив серію майстер-класів для студентів-бекетовців «Секрети успішних харків’ян». У рамках зустрічі Валерій Володимирович розповів про свою роботу на посаді Віце-голови Групи експертів із відновлюваної енергетики Комітету по сталій енергетиці Європейської економічної комісії ООН. Він відзначив активну роботу Університету у напрямі розвитку альтернативної енергетики та впровадження у освітній і науково-дослідницький процес сучасні технології. Валерій Писаренко залишився вражений інноваційними лабораторіями, які спрямовані на реалізацію освітніх, наукових та бізнес-проектів у сфері енергетики. Це лабораторії релейного захисту, фотометрії, світлового дизайну, нафти і газу та лабораторія «Сонячна електростанція».

Сподіваємося, що ярмарок студентських можливостей «Beketov Expo 2016». та презентація проектів енергоефективності стануть у нагоді студентам для розробки проектів та реалізації власних ідей.

Висловлюємо слова подяки учасникам проекту:

-         Дисконтна система «Профспілкова»,

-         ГО «Нові рубежі»,

-         Французький альянс у Харкові,

-         ГО «Айсік»,

-         Лабораторія БІМ- технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова

-         Науково-дослідна частина ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Профспілковий комітет студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Студентська бізнес-асоціація ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Україно-канадський культурно-освітній центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Україно-польський культурно освітній центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Центр міжнародної роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         - Центр кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Бізнес інкубатор ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Студентський сенат ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Студентський та спортивний клуби ХНУМГ імені О.М. Бекетова,

-         Гендерний центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

DSC 5139DSC 5148

MOiN Ukrayni gerb Ed