Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова традиційно проводить ярмарку студентських можливостей «Beketov Expo 2016» для презентації проектів, програм та активності, у яких можуть брати участь студенти паралельно із навчальним процесом.

Цього року університет запрошує провідні громадські організації міста Харкова, що займаються розвитком молоді, зокрема студентства, міжнародні організації, представників програм академічної мобільності із країн Європейського Союзу. Проект спрямований на підвищення поінформованості молоді щодо можливостей, які відкриває для них студентська столиця, адже активна життєва позиція молоді є запорукою ефективного розвитку громадського суспільства.

Також, планується проведення майстер-класу від народного депутата Верховної Ради України В.В. Писаренка у рамках відкриття проекту профспілкового комітету студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова «Секрети успішних харків’ян».

Встреча студенческого актива 1 курса с ректором

Організації-учасники проекту:

• Дисконтна система «Профспілкова»,
  • ГО «Нові рубежі»,
  • Французький альянс у Харкові,
  • ГО «Айсік»,
  • Лабораторія БІМ- технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова
  • Науково-дослідна частина ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Профспілковий комітет студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Студентська бізнес-асоціація ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Україно-канадський культурно-освітній центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Україно-польський культурно освітній центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Центр міжнародної роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Центр кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Бізнес інкубатор ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Студентський сенат ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Студентський та спортивний клуби ХНУМГ імені О.М. Бекетова,
  • Гендерний центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Запрошуємо Вас взяти участь у заході та сприяти проведенню інформаційної роботи.

Графік роботи ярмарку:

12:00 – 12:10 урочисте відкриття ярмарку, в якому беруть участь ректор В.М. Бабаєв та народний депутат ВРУ В.В Писаренко

12:15 – 12:30 огляд виставки

12:30 – 13:30 проведення майстер-класу за тематикою «Секрети успішних харків’ян»

Ярмарок працюватиме до 14:00