01 oУ жовтні 2016 року Kharkiv IT Cluster запустив проект Kharkiv IT Unicorns.

Це серія заходів, спрямованих на активізацію стартап-руху в студентському середовищі Харкова.

Від генерації ідеї до пошуку інвесторів - з жовтня 2016 по травень 2017 всі бажаючі студенти зможуть взяти участь в розробці стартапу.

Наступний етап Kharkiv IT Unicorns - Dream Team - буде проходити 2 грудня 2016, з 16:00 в актовій залі ХНЕУ (попередньо).

У цьому заході можуть взяти участь всі бажаючі студенти, у яких є відібрані ідеї, можуть їх презентувати, а інші зможуть поспілкуватися з носієм ідеї і запропонувати свою участь в команді. Також ментори зможуть вибирати команди, з якими будуть працювати.

Основне завдання в тому, щоб сформувалися команди для роботи над прототипами.

Попередньо, як буде проходити захід:
- Презентації ідеї до 2-х хвилин.
- Після 5 презентацій - перерва на спілкування.

Можливості:

1) для студентів, чиї ідеї були відібрані - заповнити форму з докладним описом ідеї

2) для студентів, хто ще не подавав ідею, але хоче подати - заповнити форму з докладним описом ідеї

3) для студентів, у яких немає ідеї, але вони хочуть брати участь - заповнити форму участі в dream team із зазначенням бажаної ролі в команді.

Ідеї будуть прийматися для розгляду до 24-00 28 листопада 2016 року.

Відповідь про прийняття ідеї буде до 24-00 30 листопада 2016 року.

Приєднуйтесь!

Координаторка проекту від Університету – Бібік Наталя Валеріївна к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

MOiN Ukrayni gerb Ed