810405В рамках «Тижня відкритих дверей Будівельного факультету» було проведено «День відкритих дверей» 22.11.2016 р. На свято прийшли майбутні абітурієнти із таких навчальних закладів: ЦПТО №2, ХПЛБКЛ № 14, ЗОШ № 113, ЗОШ № 105, ЗОШ № 131, ХКБАД та ХІПТ.

На святі гості дізнались про історію створення Будівельного факультету, правила прийому до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на наступний рік, про підготовчі курси Центру доуніверситетської освіти і кар’єри, міжнародну діяльність, а також кафедри факультету розповіли про спеціальності та свої наукові напрями.

Після офіційної частини свята гості взяли участь в екскурсії по Університету та кафедрах факультету, після чого їх було запрошено на чаювання до університетської їдальні.

Майбутнім абітурієнтам дуже сподобався наш Університет та теплий прийом Будівельного факультету.

Банер виборів

BOS банер