810405В рамках «Тижня відкритих дверей Будівельного факультету» було проведено «День відкритих дверей» 22.11.2016 р. На свято прийшли майбутні абітурієнти із таких навчальних закладів: ЦПТО №2, ХПЛБКЛ № 14, ЗОШ № 113, ЗОШ № 105, ЗОШ № 131, ХКБАД та ХІПТ.

На святі гості дізнались про історію створення Будівельного факультету, правила прийому до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на наступний рік, про підготовчі курси Центру доуніверситетської освіти і кар’єри, міжнародну діяльність, а також кафедри факультету розповіли про спеціальності та свої наукові напрями.

Після офіційної частини свята гості взяли участь в екскурсії по Університету та кафедрах факультету, після чого їх було запрошено на чаювання до університетської їдальні.

Майбутнім абітурієнтам дуже сподобався наш Університет та теплий прийом Будівельного факультету.