118 листопада 2016 року в університеті відбувся щорічний «День кар'єри», що кинув виклик нашим студентам спробувати себе в ролі претендента на роботу, пройти, можливо, першу в житті співбесіду і отримати місце практиканта, стажора, або навіть повноправного співробітника в одній з 28 компаній, що було представлено на нашому заході.

Що б перші кроки на кар'єрних сходах далися молодим фахівцям легше, «Дню кар'єри» передували майстер-класи «Секрети успішного резюме» і «Співбесіда без стресу», які провели психолог Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Хасая Світлана Анатоліївна та директор Центру доуніверситетської освіти і кар'єри , доцент кафедри менеджменту та адміністрування Мельман Вікторія Олександрівна. Під час майстер-класів студенти вчилися складати резюме і дізнавалися особливості проходження співбесід та підготовки до них.

В рамках «Дня кар'єри-2016» відбулася низка майстер-класів від наших гостей - представників організацій:

• «Теорія і практика міжнародного бізнесу: від виробництва до продажу» від ПК «Форпост»;
  • «Чарівники або безсмертні поні. HR менеджери - які вони в реальності?» Від HR консультанта Лариси Жиліной;
  • «Як потрапити в IT не IT-шніку» від IT-компанії Zone3000.

Також пройшов майстер-клас «Емоційна компетентність в управлінні командою», який відвідали гостей-учасники «Дня кар'єри» що бажали підвищити свою професійну компетентність.

На самому початку заходу проректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Малєєв Олександр Іванович виступив з вітальним словом перед студентами, випускниками, викладачами та гостями університету. До студентів і потенційних роботодавців звернувся засновник Buildit Ukraine Роман Макаров, випускник університету. Він поділився власним досвідом проходження шляху від першої співбесіди, першого робочого місця у великій будівельній компанії до заснування Buildit Ukraine, де він тепер створює робочі місця в стінах університету для студентів і випускників.

Це був насичений, повний корисних знайомств і приємних переживань день. Але для студентів університету цей захід є лише одним з багатьох подій присвячених побудові кар'єри, особистісному зростанню та професійному розвитку. Центр доуніверситетської освіти і кар'єри організовує і проводить в стінах університету та на базі підприємств і організацій тренінги та майстер-класи на актуальні теми. У студентів є можливість взяти участь в постійно-діючих групах особистісного росту, а також звернутися за індивідуальною консультацією в психологічну службу університету. Детальніше про всі майбутні заходи ви можете дізнатися в нашій групі «Навчання і кар'єра в ХНУМГ імені О.М. Бекетова».

Слідкуйте за анонсами на сайті університету!

MOiN Ukrayni gerb Ed