04.11.2016 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова вдруге відвідала професор Університету Roanoke (USA) та стипендіат програми Fulbright Scholar (the USA) Марта Кухар з відкритою лекцією «Забезпечення академічної доброчесності».

Більш ніж 60 викладачів, аспірантів та студентів різних ВНЗ м. Харкова взяли участь у обговоренні цього нагального питання розвитку сучасної освіти.
Пані Кухар окреслила основні методи запобігання академічної недоброчесності у американських школах та університетах.

Стипендіат програми Fulbright Scholar ознайомила викладачів, аспірантів та студентів різних ВНЗ м. Харкова з основними критеріями оформлення наукових робіт для публікації у міжнародних виданнях.

Також була запропонована можливість застосувати отриманні знання виконавши ряд практичних завдань. Пані Кухар висловила подяку адміністрації Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за сприяння у організації відкритої лекції та відмітила питання академічної доброчесності у розвитку сучасної української освіти.

MOiN Ukrayni gerb Ed