01 2841507374.11.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова за підтримки Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького відбувся Конкурс-захист студентських науково-дослідних робіт «Лісознавство ІІІ тисячоліття».

У рамках заходу Університет прийняв делегацію студентів та викладачів Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу, на чолі із директором ХВОРОСТЯНИМ Романом Федоровичем. Гостей радо вітали ректор ХНУМГ ім.О.М. Бекетова, професор БАБАЄВ Володимир Миколайович, декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, доцент Рищенко Тетяна Дмитрівна, завідувач кафедри лісового та садово-паркового господарства професор ТКАЧ Віктор Петрович.

02 28415017903 284150756

Вступною промовою Володимир Миколайович БАБАЄВ привітав оргкомітет, гостей, учасників конкурсу та присутніх у залі викладачів та студентів, звернув увагу присутніх на те, що подібні спільні заходи зміцнюють співпрацю між навчальними закладами, сприяють появі дружніх відносин між студентськими та викладацькими колективами зливаючи їх в одне ціле. Зазначив також, що завдяки таким конкурсам наука здобуває нові креативні ідеї та проекти, а до університету приходять вмотивовані та відверто зацікавлені у навчанні студенти, що вміють ставити перед собою цікаві наукові задачі та вирішувати їх разом із своїми викладачами.

Конкурс-захист оцінювало журі у наступному складі:

Голова журі Сергій Іванович Мусієнко, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Члени журі:

1. Ткач Людмила Іванівна, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

2. Лялін Олександр Іванович, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

3. Тарнопільська Оксана Михайлівна, старший науковий співробітник лабораторії лісівництва Науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького.

4. Хворостяний Роман Федорович, директор Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу.

За результатами оцінювання кращі доповідачі, Літвінов Дмитро Костянтинович, Давиденко Катерина Андріївна та Мезіна Людмила Сергіївна, отримали грамоти, а також всі учасники конкурсу – запрошення від ректора на навчання до факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва на спеціальність «Садово-паркове господарство».

Користуючись нагодою гості та учасники конкурсу відвідали музей, читальні та інтернет-зали бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, навчальні аудиторії факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, кафедри лісового та садово-паркового господарства, лабораторію моніторингу лісових та садово-паркових об’єктів. Усі учасники конкурсу та присутні отримали інформаційні матеріали щодо умов вступу та навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Чудовими враженнями наповнила зустріч екскурсія до сучасного навчального комплексу «ARHOUSE» на території лісопарку м. Харкова. Викладачі та студенти коледжу були вражені сучасним рівнем матеріальної бази та організації учбового процесу, що об’єднує зручні лабораторії, електронно-обчислювальний центр, просторі творчі майстерні та зал для відпочинку. Біля комплексу розташовані волейбольний та баскетбольний майданчики, поле для змагань з мініфутболу та інших видів спорту, що дозволяють активно проводити дозвілля як студентам, так і викладачам університету.

Особливу увагу було приділено якісному та збалансованому благоустрою території навколо «ARHOUSE». На добру згадку про проведений конкурс-захист переможці разом із членами оргкомітету та журі здійснили пам’ятну посадку двох ялин колючих (ф. блакитна) та ялівцю звичайного.

На завершення зустрічі директор коледжу ХВОРОСТЯНИЙ Роман Федорович подякував учасникам та їх викладачам за змістовні доповіді та якісну підготовку матеріалів, керівництву університету за розуміння та підтримку, а оргкомітету за високий якісний рівень організації проведення конкурсу.

MOiN Ukrayni gerb Ed