2В жовтні 2016 року проведено ряд робочих зустрічей в рамках міжнародного проекту «Waste Management in Transitional Economies», що реалізується кафедрою інженерної екології міст спільно з Університетом природних ресурсів та природничих наук (Відень, Австрія), Дрезденським технічним університетом (Дрезден, Німеччина), державною установою вищої професійної освіти «Білорусько-Російський університет» (Могилів, Білорусь).

1З 17 по 23 жовтня ст. викладач кафедри ІЕМ Хандогіна О.В. та студентка 4 курсу групи ЕОНС 2013-2 Ліман Ганна відвідали Білорусько-Російський університет в м. Могилів, де прийняли участь в обговоренні результатів першого етапу реалізації проекту WaTRA з науковцями, представниками місцевих органів влади, громадських організацій, представниками підприємств що надають послуги зі збирання, вивезення, переробки відходів, оглянули обʼєкти поводження з відходами, які функціонують в м. Могилів. Взяли участь в розробці та оцінюванні сценаріїв розвитку інтегрованої системи поводження з відходами в м. Могилів.

24-25 жовтня відбувся візит партнерів проекту з Австрії, Німеччини, Білорусі до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, де пройшла робоча зустріч з науковцями, представниками Дергачівського району, який виступає пілотним районом для впровадження результатів проекту, директором асоціації «Центр управління промисловими відходами», представниками екологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Також в рамках зустрічі студенти та викладачі кафедри спільно з експертами проекту відвідали Дергачівський район, поспілкувались з головами Вільшанської, Солоницівської та Пересічанської селищних рад та керівниками підприємств, що здійснюють збирання та вивезення відходів на території району, познайомились з роботою КП "Пересічанський благоустрій", оглянули Пересічанське та Вільшанське звалище твердих побутових відходів.

MOiN Ukrayni gerb Ed