webofscienceШановні науковці, повідомляємо Вас, що станом на 25.10.2016 р. у наукометричній базі Web of Science зареєструвалося лише 60 викладачів. Просимо зареєструватися усіх охочих у найкоротший термін, тому що вільний доступ до бази Web of Science буде завершено 31.10.2016 року! Реєстрація продовжується у залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки! Після реєстрації у бібліотеці ви зможете користуватися Web of Science з будь-якого персонального комп'ютера під час дії тестового доступу.

Web of Science — це пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

Для реєстрації потрібно:

1. Увійти на сайт webofscience.comз комп'ютера у бібліотеці.

2.Натиснути кнопку “Увійти”.

3. Двічі ввести адресу своєї електронної пошти з доменом @kname.edu.ua(наприклад, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

4. Скопіювати отриманий на електронну пошту код та додати його в поле “Підтвердження електронної пошти».

5. Заповнити анкету реєстрації.

Процес реєстрації займе лише 5-10 хвилин Вашого часу.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

bannerPodkusry

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 354 гостей та користувачі відсутні