01 1Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту та керівництво університету щиро вітають професора, доктора економічних наук Долю Володимира Тимофійовича з 80-річним Ювілеєм!

Його особистий приклад, професійна діяльність стали прикладом для виховання майбутніх поколінь, формування відповідальної інтелектуальної еліти нашої держави.

Він пройшов з університетом славний трудовий шлях.

Розпочавши свою трудову діяльність на посаді молодшого наукового співробітника і головного спеціаліста лабораторії економіки будівництва ПівденНДІ АБіА (м. Харків), він пройшов усі сходинки педагогічного та наукового зростання: аспірант, старший викладач, доцент, професор, завідувач кафедри економіки будівництва. Організаторський талант, принциповість і прогресивні ідеї яскраво виявились на посаді завідувача кафедри, яку він очолював тривалий час. Розуміючи важливість інформаційно-аналітичного забезпечення процесу ринкових перетворень в Україні, він став ініціатором створення кафедри обліку і аудиту.

В період корінних економічних перетворень та розвитку орендного руху в країні з метою підвищення ефективності промислового і сільськогосподарського виробництва, будівництва, інших галузей народного господарства, очолював роботу, пов'язану з передачею в оренду майна державних підприємств з проведенням подальшої їх приватизації. Протягом 1992-1993 років за дорученням Верховної Ради України очолював колектив з розробки проекту Закону «Про оренду державного та комунального майна» та здійснював практичну роботу з його впровадження. Він вперше в Україні розпочав викладання дисциплін «Економіко-математичні методи планування і управління», «Економетрія і дослідження операцій», став автором навчального посібника «Економічний аналіз: теорія та практичні методики».

Володимире Тимофійовичу, прийміть наші привітання!

Нехай душа у вас ніколи не старіє,

На білій скатертині будуть хліб і сіль,

Своїм теплом вас завжди сонце гріє

Слова подяки линуть звідусіль.

В житті нехай все буде, що потрібно,

Без чого не складається життя,

Любов, здоров’я, щастя, дружба

Та вічна нестаріюча душа.

Смійтеся більше і менше сумуйте,

Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,

Хай думи ніколи спочинку не знають,

Хай легко, мов крила, внучат пригортають,

Хай серце ще довго тріпоче у грудях,

Живіть до ста років на поміч всім людям

Здоров’я міцного вам зичимо щиро

Ласки від Бога, від людей добра

На многії і щасливії літа!

MOiN Ukrayni gerb Ed