11.12.2012 р. заступник генерального директора Державного підприємства «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації метрології та сертифікації» Чепела В.М. вручив ректору Харківської національної академії міського господарства проф. Бабаєву В.М. свідоцтво про атестацію галузевої науково-дослідної лабораторії по обстеженню та випробуванню будівельних конструкцій та матеріалів. Цей документ підтвердив можливість використання лабораторної бази Академії для надання сертифікованих послуг з оцінки міцності бетонних, залізобетонних та металевих конструкцій, арматури.

01 2012 12 12 08 102 2012 12 12 18 2

Атестована лабораторія кафедри «Будівельних конструкцій» оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє зробити точну оцінку міцнісних показників якості, здійснювати контроль дефектів будівельних конструкцій та встановлювати їх інші експлуатаційні характеристики. Вже багато років на кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці, які мають право надавати сертифіковані послуги організаціям та підприємствам.

Щорічний обсяг науково-дослідних робіт, які виконує кафедра складає понад 300 тис. грн.

03 IMGP472404 IMGP472805 IMGP4729

Напередодні ректор Академії Бабаєв В.М. підписав угоду з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація експертів будівельної галузі». Предметом угоди є співробітництво сторін спрямоване на популяризацію знань у галузі будівництва, створення та розвиток в Україні професійного середовища незалежних експертів у сфері будівництва шляхом формування стандартів професійної діяльності, пошуку і підтримання балансу державних, корпоративних та особистих інтересів фахівців сприяння максимальній реалізації творчого потенціалу студентами, викладачами та Асоціацією.

MOiN Ukrayni gerb Ed