Главное фото

12 жовтня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова стартувала школа розвитку «Мер міста – 2017». Проект реалізується вже понад п’ять років за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради.

У першому занятті 2016-2017 навчального року прийняли участь 140 лідерів учнівського самоврядування та учнів 9-11 класів м. Харкова, провідні фахівці Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради, методисти та викладачі, які опікуються професійним та особистісним розвитком лідерів учнівського самоврядування.

Куратор школи розвитку «Мер міста», директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри менеджменту і адміністрування Вікторія Мельман обговорила з учнівською молоддю план заходів школи, а також розповіла про інновації, які будуть впроваджені. Так, цього року, учні будуть розробляти проекти, що спрямовані на вирішення проблемних питань районів м. Харкова командами по 12-15 осіб від району. Також впроваджено дистанційну форму навчання, з метою обміну досвідом і консультування в університетській мережі Yammer - група «Мер міста 2017». Планом також передбачено лекційні заняття, тренінги, майстер-класи від провідних викладачів Університету. В квітні-травні 2017 року відбудуться круглий стіл «Управління проектами міського розвитку», науково-практична конференція «Сталий розвиток міст за участю дітей та молоді», а також конкурс проектів «Якщо б мером був я».

У другій часті заняття Голова профкому студентів, к.е.н., асистент кафедри туризму і готельного господарства Олена Угоднікова провела тренінг командоутворення (тім-білдінг). Учнівська молодь працювала в командах над створенням власних проектів.

Перше заняття було емоційним, насиченим, сподобалося юним мерам та завершилося фотографуванням команд на фоні фасаду ХНУМГ імені О.М. Бекетова!

Шановні учні, чекаємо на Вас 09 листопада 2016 року в 16.00 в 324 аудиторії центрального корпусу на другому занятті університетської школи розвитку «Мер міста», яке буде присвячене актуальним питанням соціальної політики міста.

Фото 2

Фото 3