10 жовтня 2016 року вже другий раз з офіційним візитом Університет відвідав комерційний радник Посольства Канади в Україні пан Клінтон Мартін.

В рамках зустрічі пан Клінтон Мартін зустрівся зі студентами Університету та розповів про підписану 11 червня 2016 року угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою, основні етапи виходу українських продуктів на ринки Канади. Також, розглядались питання як підготуватись до виходу на міжнародні ринки, основні перешкоди та питання до вирішення.

В кінці зустрічі пан Клінтон Мартін відповів на питання студентів, у тому числі стосовно навчання в Канаді. Всіх зацікавлених у навчанні в Канаді просимо звертатись до українсько-канадського культурно-освітнього центру ауд. 317 цк.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018