1Минула субота, 8 жовтня 2016 року, в ХНУМГ імені О.М. Бекетова була емоційною, яскравою і наповненою цікавими подіями. Університет зустрічав понад 500 гостей у тематичний День відкритих дверей «Успішний студент - 2017».

На Ярмарку спеціальностей на першому поверсі Університету були представлені всі факультети, кафедри та центри Університету, які надали важливу і необхідну інформацію для майбутніх студентів. Абітурієнти отримали відповіді на питання про спеціальності Університету та особливості навчання студентів за кожною з них, а також насолодилися яскравими тематичними дослідами і експериментами. А познайомитися з красою і різноманітністю Університету гості мали змогу під час екскурсії, що була організована Студентським сенатом.

У Червоному холі Університету перед учасникам Дня відкритих дверей виступили керівники Університетських центрів, що беруть активну участь у студентському житті. Гості дізналися про можливості підтримки в створенні власного бізнесу, участі в міжнародних проектах і про перспективи працевлаштування. А також про студентські організація, в яких студенти самі можуть приймати рішення і створювати нові і унікальні проекти.

Також в рамках Дня відкритих дверей пройшла презентація проекту «Щоденник здорового харчування» випускниці Університету Олександри Солодовникової, яка стала переможницею університетського конкурсу студентських бізнес – планів в 2015-2016 навчальному році.

Свої навички спілкування та розмовної англійської всі бажаючі мали змогу попрактикувати у «Speed English»-просторі, який організували викладачі кафедри іноземних мов. А для любителів Селфі були організовані фотозони - крісло успішного управлінця і фоторамка Instagram. Творчий початок Університету представляли студенти Микита Тининика і Піна Худайкуліев. Виконані ними композиції урізноманітнили насичену програму свята.

Ми раді були бачити в стінах Університету так багато активної молоді і, впевнені, ця зустріч стане початком тривалого і приємного знайомства.

Запрошуємо всіх взяти участь в університетській школі розвитку «Мер міста», перше заняття якої відбудеться вже в середу 12 жовтня о 16:00 в аудиторії 320 цк.

А для більш детального знайомства з факультетами ми запрошуємо всіх взяти участь у днях відкритих дверей факультету, про дати проведення та заходи Ви можете дізнатися на нашому сайті. Слідкуйте за новинами!

Ми чекаємо на Вас наступного Дня відкритих дверей ХНУМГ імені О.М. Бекетова, який відбудеться 11 лютого 2017 року та буде присвячений правилам прийому і особливостям вступної компанії 2017 року.

MOiN Ukrayni gerb Ed