28 вересня 2016 р. в рамках навчального семінару-практикуму для депутатів, керівників місцевих рад Харківської області відбулась презентація публікації «Практичні рекомендації з підготовки та написання проектної заявки на отримання фінансування». Рекомендації підготовлені на виконання проекту «Соціальний діалог», що у минулому році підтримала компанія «Шелл» в Україна в рамках регіональної програми соціальних інвестицій.

Проект реалізується експертами Центру регіонального розвитку на чолі з к.е.н., доц.. кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку Бібік Н.В.

Дані рекомендації створені для допомоги бажаючим підготувати проектну заявку з метою отримання фінансування.

Ознайомитись з рекомендаціями можна у бібліотеці Університету чи у Центрі регіонального розвитку – ауд. 410 цк.