image001
Бібліотека! Серце завмирає,
коли пірнаю в тишу таємничу
святилища пізнання і добра,

що в майбуття через минуле кличе!

І осягнути незбагненну суть
світобудови прагну заповзято,
коли мені з полиці дістають

важкі томи Плутарха і Сократа.

І поки є ти сховище книжок
і поки ти людей навчаєш свято,
мене не знищить соціальний шок,

як час не вбив Плутарха і Сократа!

image013

Бібліотека університету є тією творчою лабораторією, від ресурсів і послуг якої залежить якість і зміст освіти наших студентів. Сьогодні значення університетської бібліотеки визначається не тільки розміром і складом фонду, а і різноманітністю послуг, які вона може надати користувачеві. Наука та освіта,як ніякі інші сфери людської діяльності, потребують оперативної, своєчасної та достовірної інформації. Бібліотека ХНУМГ ім. О.М.Бекетова має колектив з потужним потенціалом та досвідом роботи. Рішенням Вченої ради від 26 лютого 2016 року бібліотеці Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова встановлено статус « Наукова бібліотека».

З професійним святом працівників наукової бібліотеки привітав перший проректор університету Стадник Г.В. Голова профкому студентів Угоднікова О.І. вручила колективу бібліотеки Подяку від вдячних користувачів. Зігріли серця присутніх теплі слова привітання директора Студентського клубу Попової Г.А.

Виступ студентів, учасників творчих колективів клубу,   став приємним подарунком працівникам бібліотеки!

MOiN Ukrayni gerb Ed