Завдяки активній співпраці нашого університету з Thomson Reuters, на курси з підвищення кваліфікації «Інформаційні ресурси Thomson Reuters для наукових досліджень» було запрошено директора наукової бібліотеки Н. О. Євсюкову та начальника відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення наукової бібліотеки О. М. Запорожченко.

Після двох днів навчання учасники курсів отримали іменні сертифікати, які дають право їх власникам проводити консультації по роботі з інформаційними ресурсами Thomson Reuters: Web of Science , ENDNOTE, ResearcherID та JCI.

Web of Science — це пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день, Web of Science включає в себе понад 3 700 провідних журналів і понад 10 100 наукових видань з усього світу, в тому числі журналів відкритого доступу і більше 110 000 матеріалів конференцій. Вона охоплює період з 1900 року в 256 дисциплінах.

Університет дякує компанії Thomson Reuters за чудову організацію заходу та можливість долучитися до роботи з продуктами компанії, а також модераторам заходу, фахівцям з навчання клієнтів Ірині Тихонковій та Маргариті Сидоровій.

Із жовтня 2016 року університет очікує поновлення на місяць тестового доступу до інформаційних ресурсів Thomson Reuters.

MOiN Ukrayni gerb Ed