13 вересня в Університеті урочисто стартували Дні Польщі, проведення яких стало доброю традицією започаткованою з відкриттям Українсько-польського культурно-освітнього центру.

Програма заходів була побудована таким чином, щоб всі охочі мали можливість познайомитися з «польським вектором» діяльності Університету, дізнатися про можливості навчання та стажування у польських вузах-партнерах, відвідати День відкритих дверей польської бібліотеки, ознайомитися з виставкою присвяченою Миколі Копернику і на завершення поринути в польську історію та культуру взявши участь у польській вікторині.

14 вересня Директор Центру міжнародної діяльності та освіти – Наталя Бібік презентувала програми навчання та стажування у Польщі. Значна увага була приділена Лодзінському технічному університету в розрізі проходження короткотермінових практик студентами факультету Транспортних систем і технологій, а також проанонсовано програму мобільності з Лодзінською Політехнікою. Своїми враженнями після проходження літньої практики в Лодзінській Політехніці поділився студент 5 курсу, групи МЕТ206-1 – Шалімов Владислав.

Випускники програми Study tours to Poland, Баглай Тетяна та Богдан Каліненко, детально розповіли про умови участі у програмі, на що потрібно звернути увагу при подачі документів, а також із захопленням розповідали про особисті візити, які стали поштовхом для участі в нових програмах та проектах.

Завершилися Дні Польщі 15 вересня Вікториною на знання Польщі, в якій прийняли участь 28 студентів.

Цінні подарунки від Генерального Консульства республіки Польща у Харкові, Українсько-польського культурно-освітнього центру, Профкому студентів та Студентського Сенату отримали:

1-ше місце - Владислав Шалімов, факультет ТСТ;

2-ге місце – Дмитро Кутовий, факультет ТСТ;

3-є місце – Олена швець, факультет ТСТ;

4-е місце – Валентин Первих, факультет АДОМ

Вітаємо переможців та дякуємо кожному з її учасників!!!

Wszystkim, którzy byli z nami w ciągu tygodnia Polski na Uniwersytecie, serdecznie dziękujemy!

Нагадуємо, триває набір слухачів курсу польської мови рівень А1, А2.

Більше детальна інформація в центрі міжнародної діяльності та освіти – ауд. 228а, тел. 075-707-30-50.

MOiN Ukrayni gerb Ed