Главное фотоХарківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова продовжує і розвиває нові напрями співробітництва з Харківською обласною радою старшокласників. Лідери учнівського самоврядування приймають активну участь в освітніх та профорієнтаційних заходах університету, розробляють власні проекти під керівництвом провідних викладачів та студентів у школі розвитку «Мер міста», метою діяльності якої є формування майбутньої еліти державної служби України, ефективних менеджерів малих та великих міст.

Сьогодні учнівська молодь Харківської області має можливість долучитися до міжнародного проекту в рамках компоненту «Психосоціальна підтримка і робота з конфліктами», що є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького Федерального Уряду і виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з громадською організацією «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ», членами якої є співробітники ХНУМГ імені О.М.Бекетова: практичний психолог центру доуніверситетської освіти і кар’єри Хасая Світлана Анатоліївна і доцент кафедри менеджменту і адміністрування Мельман Вікторія Олександрівна.

Фото 1

Фото 2

Фото 3

Фото 415 вересня 2016 року на базі КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбулася інформаційна зустріч тренерів громадської організації з провідними фахівцями позашкільної освіти, методистами, які курирують лідерів учнівського самоврядування Харківської області. Під час зустрічі учасники дізналися мету, основні завдання та структуру проекту «Школа Діалогу!», який містить п’ять тренінгів для лідерів учнівського самоврядування, тренінги і фокус-групи з викладачами, індивідуальні консультації, а також роботу з посібником по конструктивному спілкуванню «Є контакт!».

Фахівці Університету, члени ГО «Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» також провели ознайомчий тренінг, метою якого є знайомство та формування навичок емоційної компетентності та ефективного спілкування.

Старт тренінгових занять для лідерів учнівського самоврядування відбудеться 24 вересня 2016 року.

MOiN Ukrayni gerb Ed