анонс 1З 13 по 15 вересня 2016 р. запрошуємо усіх бажаючих познайомитися з «польським напрямком» діяльності Університету та поринути в польську історію, культуру, традиції разом з нами.

Студенти Університету та всі бажаючі зможуть дізнатися про напрямки діяльності Українсько-польського культурно-освітнього центру, відвідати бібліотеку українсько-польського культурно-освітнього центру, почути про можливості навчання в польських ВНЗ від студентів та учасників польських програм, дізнатися про можливості вивчення польської мови в університеті, а також отримати цінні подарунки, ставши переможцями польської вікторини.

Нагадуємо, стартував набір слухачів на курс польської мови початковий рівень та рівень А2. Початок занять: рівень А1 – 4 жовтня, рівень А2-В1 – 5 вересня.

Більш детальну інформацію можна отримати в Центрі міжнародної діяльності та освіти (каб. 228а, академ. корпус)

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ