22 листопада 2012 року в м. Києві Всеукраїнська спілка вчених-економістів провела фінал Другого Всеукраїнського конкурсу студентських проектів економічних реформ. В конкурсі прийняли участь 96 студентів економічних спеціальностей Вищих навчальних закладів зі всіх регіонів України.

До фінального етапу, після експертних оцінок, пройшло 20 найкращих проектів. Публічний захист відбувався 22 листопада на економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Друге місце у конкурсі зайняв проект «Реформування житлово-комунального сектору шляхом енергозбереження у теплопостачанні», що виконала студентка-магістр факультету Економіки і підприємництва Єременко Юлія, під керівництвом к.е.н., доц. кафедри МіРЕ Єсіної Валерії Олександрівни.

Вітаємо Єременко Юлію з перемогою в конкурсі. Бажаємо творчої наснаги, незабутнього студентського життя та подальших успіхів в науковій діяльності.

Diplom 301112

MOiN Ukrayni gerb Ed