7 липня 2016 року, напередодні вступної компанії, співробітники кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, організували чергову зустріч для абітурієнтів та їх батьків, для відповідей на хвилюючі питання про вступну компанію, повідомили про нововведення та зміни в правилах прийому до вищих навчальні заклади України. Гостями зустрічі були абітурієнти та їх батьки з таких міст як: Богодухів, Зміїв, Луганськ, Куп'янськ і міста Харкова. Широка географія районів, з яких прибули гості, підтверджує актуальність і необхідність подібних консультаційних зустрічей, як для самих вступників, так і для їх батьків.

В рамках проведення зустрічі відбулося відкриття "Реєстраційного центру Університету для допомоги подачі електронних заяв", в який зможуть звертатися абітурієнти всього міста і області, де кваліфіковані співробітники університету допоможуть створити особистий кабінет і пройти електронну реєстрацію. Керівник центру інформаційних технологій, к.т.н., доц., Пан М.П. представив презентацію покрокової електронної реєстрації з візуальними прикладами, яка дозволить розібратися абітурієнтам в процесі реєстрації.

Директор центру міжнародної діяльності та освіти, доцент Бібік Н.В., презентувала нові міжнародні програми країн Європи і розповіла про можливості міжнародних стажувань для майбутніх студентів.

Проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи навчально-методичного комплексу Малєєв О.І. роз'яснив зміни в правилах прийому 2016 року і відповів на всі питання, що цікавлять абітурієнтів та їх батьків. Викладачі кафедри: Владимирова М.С., Кухтін К.В. познайомили майбутніх студентів з новими спеціальностями факультету Економіки і підприємництва, та інших факультетів Університету, а також розповіли про переваги навчання в ХНУМХ ім. О.М. Бекетова.

Кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку запрошує випускників школи, випускників технікуму для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за спеціальностями «Економіка підприємства» і «Економіка і організація бізнесу», а також студентів, які отримали диплом бакалавра, запрошуємо продовжити навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні спеціаліста або магістра за напрямами «Економіка підприємства», «Економіка і організація бізнесу» та «Бізнес-адміністрування»!

Приєднуйтесь до нашої команди професіоналів! Консультацію з питань вступу Ви можете отримати за телефонами: 0679206510, 0509110043, 0730545804 Катерина Валеріївна.

MOiN Ukrayni gerb Ed