FotorCreatedОнищенко Владислав Віталійович та Худяков Ілля Олександрович – студенти третього курсу факультету менеджменту, групи МПД 2013-1 зайняли ІІІ місце в Міському конкурсі «Харків – місто молодіжних ініціатив» в номінації «Харків – територія успішної кар’єри».

Проект «Виробництво і продаж замороженого йогурту з наповнювачами за допомогою торгового фургона» зацікавив експертів своєю оригінальністю та зміг вийти у фінал, який проходив на території Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. У фіналі нашим студентам вдалося не тільки розкрити свої ораторські здібності, а й переконати експертів у корисності впровадження такого проекту у життя. Проект було підготовлено та представлено студентами на достойному рівні, що дало змогу зайняти ІІІ місце та виграти 5 000 грн.

24 червня 2016 року в залі засідань Харківської міської ради під час урочистого прийому Харківського міського голови Г.А. Кернеса відбулось урочисте нагородження переможців Міського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив». Онищенко Владислав та Худяков Ілля особисто отримали Подяку та Сертифікат на 5 000 грн. від міського голови.

Пишаємось нашими студентами!

MOiN Ukrayni gerb Ed