23 червня 2016 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася регіональна нарада-семінар за участю представників вищих навчальних закладів Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської, Донецької областей та директора Департаменту вищої освіти МОН України Шарова Олега Ігоровича. В нараді взяли участь: начальник відділу захисту інформації "Інфоресурс" Місюра С.М., головний спеціаліст відділу педагогічної та післядипломної освіти Балуба І.А., директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л. та перший заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА Туш О.О.

01 402 4

На семінарі директор департаменту відповів на питання щодо імплементації положень Закону України «Про вищу освіту», а також проблеми, викликані змінами до вступної компанії 2016 року. Семінар проходив у жвавій дискусійній атмосфері. Велика кількість гострих питань підкреслила значний рівень змін, що відбуваються у сфері вищої освіти і їх можливі наслідки для вищих навчальних закладів.

03 404 4

Після семінару Шаров О.І. зустрівся з вченою радою Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. На зустрічі члени вченої ради мали можливість поставити питання і отримати роз’яснення щодо особливостей реформування вищої освіти в Україні, змін до законодавчої бази, особливостей вступної компанії 2016 року.

MOiN Ukrayni gerb Ed