01 122 червня 2016 року студенти кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, кафедри інженерної екології міст разом з асистентом Рудаченко О.О. відвідали місто Чугуїв.

Студенти ознайомилися з багатовіковою живописною історією та культурою міста Чугуєва, яке було засноване 10 серпня 1638 року в долині р. Сіверський Донець українськими козаками (чугуївські козаки) і російськими стрільцями на чолі з гетьманом Яковом Остряницею.

Відвідали художню галерею, яка знаходиться в будівлі колишніх штабів військових поселень - унікальної пам'ятки архітектури XIX століття, де представлені твори художників, графіків, скульпторів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, які з 1966 по 1991 рр. стали лауреатами Державної премії РРФСР ім. І.Є. Рєпіна. Аналогів подібної колекції немає в Україні.

Побували на площі «Соборній», в парку «Закоханих», пройшлись старенькими вуличками міста та пофотографувалися поруч зі старовинними пам’ятками архітектури.

Особливо хотілося б подякувати студентці 3 курсу кафедри економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Жогі Аліні, яка так завзято та з ентузіазмом знайомила студентів зі своїм рідним містом.

02 203 304 4

05 506 6

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

pic 01

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 212 гостей та користувачі відсутні