01 122 червня 2016 року студенти кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, кафедри інженерної екології міст разом з асистентом Рудаченко О.О. відвідали місто Чугуїв.

Студенти ознайомилися з багатовіковою живописною історією та культурою міста Чугуєва, яке було засноване 10 серпня 1638 року в долині р. Сіверський Донець українськими козаками (чугуївські козаки) і російськими стрільцями на чолі з гетьманом Яковом Остряницею.

Відвідали художню галерею, яка знаходиться в будівлі колишніх штабів військових поселень - унікальної пам'ятки архітектури XIX століття, де представлені твори художників, графіків, скульпторів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, які з 1966 по 1991 рр. стали лауреатами Державної премії РРФСР ім. І.Є. Рєпіна. Аналогів подібної колекції немає в Україні.

Побували на площі «Соборній», в парку «Закоханих», пройшлись старенькими вуличками міста та пофотографувалися поруч зі старовинними пам’ятками архітектури.

Особливо хотілося б подякувати студентці 3 курсу кафедри економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Жогі Аліні, яка так завзято та з ентузіазмом знайомила студентів зі своїм рідним містом.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018